Navigatie overslaan
Actueel

Reglement van Orde geactualiseerd

Een werkgroep bestaande uit AB- en commissieleden heeft afgelopen jaar het reglement van orde van het bestuur van Vallei en Veluwe tegen het licht gehouden.

Uit onze fractie was Hans de Goede lid van die groep. Tijdens een beeldvormende bijeenkomst is eind verleden door de bestuurs- en commissie stilgestaan bij de bevindingen van de werkgroep. Uiteindelijk heeft het Algemeen Bestuur op 3 maart jl. ingestemd met het geactualiseerde reglement, dat binnenkort te vinden zal zijn op de website van Vallei en Veluwe

Waterberaad

Namens de fractie heeft Dirk van Uitert tijdens de commissiebehandeling van het reglement voorgesteld om nader stil te staan bij de mogelijkheden van het instellen van een waterberaad. Wat ons betreft zou dat naar analogie van de burgerberaden georganiseerd kunnen worden. Een waterberaad zou over belangrijke waterthema's adviezen kunnen uitbrengen.

Het Dagelijks Bestuur heeft op onze suggestie positief gereageerd en toegezegd dat het onderwerp waterberaad/waterforum betrokken zal worden bij de aanstaande evaluatie van de Blauwe Aanpak Participatie van Vallei en Veluwe.